ברוכים הבאים ליום הפתוח לתארים מתקדמים של החוג לכימיה

98a6f29fe1b0624f3fbee71efd6dfd26

 

הרשמה מראש בקישור הבא [להרשמה]

 

תואר שני בכימיה הוא נקודת המעבר בין התואר הראשון, המבוסס כולו על קורסים פרונטאליים, לבין דוקטורט המבוסס רובו ככולו על מחקר. בתואר השני, בנוסף ללימוד קורסים מגוונים ומתקדמים, מתנסה הסטודנט בפעם הראשונה בתכנון וביצוע של מחקר מדעי בתחומי הכימיה.

בוגרי תואר שני בכימיה נמצאים בעמדת יתרון בבחירת דרכם המקצועית מפני שהם מסוגלים לאייש כל משרה רלוונטית בתעשייה, בחינוך או בשירות הציבורי. רשימת אפשרויות קריירה לאנשים בעלי תואר שני בכימיה הינה ארוכה ומגוונת: הם יכולים להמשיך ללימודי דוקטורט ולבחור בקריירה אקדמית או להשתלב בתעשייה הכימית המסורתית שמהווה את הליבה של הכלכלה הלאומית. כמו-כן, בוגרינו יכולים לבחור בחברות שעוסקות בפיתוח רכיבים ומיקרואלקטרוניקה, בתעשיית התרופות או בביוטכנולוגיה, בתעשיית החומרים המתקדמים (כגון פולימרים, חומרים מרוכבים וננוטכנולוגיה), כמו גם בחזית ההגנה על הסביבה. ביקוש לכימאים בעלי תארים מתקדמים קיים גם בכל ענפי המשק והממשל. מטרת הלימודים המתקדמים הינה להכשיר מדענים, אשר כבר בשלב הלימודים למוסמך יוכלו לעבוד באופן עצמאי בתחום ההתמחות עם יכולת ליזום, לבצע ולהעריך תכניות מחקר.

 

תנאי קבלה ותהליך ההרשמה לתואר מוסמך בכימיה

תנאי קבלה ותהליך ההרשמה לתואר דוקטור בכימיה

תכניות לימודים - החוג לכימיה מציע 4 מסלולי לימוד לתואר מוסמך בהתמחויות שונות.

חוקרים וקבוצות מחקר על כל מועמד שמעוניין להתקבל לתואר מוסמך בכימיה למצוא מנחה מקרב חוקרי המכון שמסכים להדריך בעבודת מחקר וכתיבת תזה.

                                         למידע נוסף על החוקרים ונושאי המחקר במכון לכימיה – דו"ח מכון 2018.

מלגות – המכון לכימיה מציע מגוון מלגות ואפשרויות סיוע לתלמידי המוסמך והדוקטורט.

מפת הקמפוס ( מיקום המכון לכימיה, בניין לוס אנג'לס ).

opendaynew2020